Dómot építünk
Előre is köszönünk minden adományt!
Szeretnénk a figyelmét kérni egy új projektünkhöz, amely a vármegyei szenzoros feldolgozással élő gyerekek körében hatalmas támogatás.
Egy fejlesztést szeretnénk a Kék Erdő Alapítvány Szenzoroskertjében kivitelezni, és támogatókra van szükségünk. A kert már most nagyon sok eseményt befogad, azonban nyáron a hőségben, és majd télen a hidegben nagyon nehéz ezeket folyamatosan megszervezni úgy, hogy a gyerekeknek biztonságos teret tudjunk kínálni.
Ezért olyan négyévszakos – télen és nyáron is használható – természetbe illő építményt terveztünk, amelyet Kovács Pál a Domelandből fog kivitelezni. A dómunk faszerkezetű, szigetelt, ponyvás építmény lesz, 6 méter átmérőjű beton alapzaton.
Ötmillió forint a célunk, ehhez bármilyen mértékben fogadunk támogatást, hozzájárulást. Adományt magánszemélytől és cégtől is tudunk fogadni, azt hivatalosan igazolni tudjuk.
Az alábbi felületeken van lehetőség adományozni:
Utalási adatok:
Kék Erdő Alapítvány
HUF: 10702064-70420546-51100005
Közlemény: Dóm, adomány
A Kék Erdő Alapítvány bemutatása
A Kék Erdő Alapítvány gondozásában építjük a Szenzoroskertet Debrecen-Bánkon.
Az alapítvány országos és nemzetközi munkája mellett a helyi közösségépítésre is fordítunk figyelmet, idén kifejezetten ide fókuszálunk. Egy fenntartható kertet telepítettünk, amelyet folyamatosan gondozunk, fejlesztünk, újraültetünk, alakítunk.
2017-ben alapítottam a szervezetet, hogy szenzoros feldolgozási zavarral élő gyerekek és felnőttek támogatójaként minél több emberhez eljuthassak. A célom az inklúzió a nevelésben, az oktatásban és a munkahelyeken. Szenzoros feldolgozási zavarban érintettek lehetnek teljesen átlagosan működő emberek és figyelemzavarral, hiperaktivitással, autizmussal élők egyaránt.
Edukációs programjainkat bölcsődétől egyetemig számon tartják. A CSR programjainkban pedig egyre több magyar vállalat is elköteleződik. Vállalati programjaink között vannak csapatépítő tréningek, szervezetfejlesztést támogató, diverzitásra épülő programok és egyalkalmas, egyszerűbben felépített workshopok. Multinacionális, kis- és nagyvállalati, illetve ENSZ (FAO, UNDP) tapasztalatainkat hozzuk be az alapítvány működésébe.
Munkatársaink többnyire trénerek, szervezetfejlesztők, coachok és gyógypedagógusok illetve magasan képzett pszichológus is erősíti a csapatot. Így ötvözzük az inklúzió, neurodiverzitás témakörét a gyerekeket érintő nevelő-oktató munkában és a vállalati vezetők számára kihívást jelentő területeken.
A Facebook csoportunkban most közel 16 ezer tagot számlálunk. Minden támogatásunkról transzparensen és rendszeresen beszámolunk a követőinknek.
Az alapítvány weboldala: www.kekerdo.hu – itt találhatóak az eseményeink, az edukációs anyagaink jelentős része és egyéb projektekről, pályázatokról szóló beszámolók.
Facebook főoldalunk: https://www.facebook.com/kekerdo
Csatoltam egy bemutató anyagot a Szenzoroskertről és a dómról.
Segítségét és támogatását hálával fogadjuk.
Köszönettel: Mariann
Utalási adatok: Kék Erdő Alapítvány
HUF: 10702064-70420546-51100005
Közlemény: Dóm, adomány