Jól éreztem magam, komfortosan. Az idő bizonyult kevésnek, iskolában már sokkal több kérdés, konkrét kérés-kérdés merült fel, mint az óvodákban.Nyitottak, érdeklődőek voltak.
Örültek, mert érezték, hogy van már fény az alagút végén, konkrétumokra vágynak. Hálásak voltak.

Szikra Általános Iskola
  • Facebook
  • Pinterest
  • LinkedIn

Szikra Általános Iskola

Pin It on Pinterest